Maszyna do rur SPIRO MTR 1500

Maszyna METFORMER MTR 1500 do produkcji rur spiralnych typu spiro, Maszyna charakteryzuje się wysoką wydajnością produkcyjną z napędem hydraulicznym i pneumatycznym, regulacją prędkości obrotów. Najczęściej stosowana maszyna w zakładach produkcyjnych w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej HVAC.
Прочитајте још

Maszyna do kolan MEM 1250

Hydrauliczna maszyna do kolan i redukcji o przekroju kołowym.  Jest specjalnie zaprojektowana do  wykonywania zamków w procesie produkcji kolanek i kształtek stosowanych w przemyśle wentylacyjnym HVAC.
Прочитајте још

PLA 65A WYCINARKA PLAZMOWA

PLA-45A WYCINARKA PLAZMOWA Maszyna, która jest w stanie wykonać szybkie, precyzyjne i wysokiej jakości cięcie do 6 mm, opracowana została specjalnie dla producentów kanałów wentylacyjnych, reklamodawców i klientów używających cienkich blach. Wraz z ceną ekonomiczną ta maszyna do cięcia plazmowego CNC wyposażona w ergonomiczne funkcje stała się niezastąpionym pomocnikiem dla większości klientów w tej branży. Podwójny układ silników krokowych na bramie, ruchome części na precyzyjnych szynach liniowych zapewniają ogromne korzyści w porównaniu do konkurentów tej maszyny. Jest także zgodna w 100% z programami Fabrication Camduct i Lantek Ventilation.
Прочитајте још

Podstawowe Maszyny do produkcji HVAC

Wybrane podstawowe maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych i kształtek o przekroju kołowym

METFORMER

AUTOMATYCZNE LINIE HVAC

Linie do produkcji kanałów o przekroju prostokątnym.

Model: ADL-1500

Szerokość robocza1500 mm
Min. wielkość kanału100x100 mm
Ilość rozwijaków2 x 3,5 ton

Model: ADL III - 1500

Szerokość robocza1500 mm
Min. wielkość kanału100x100 mm
Ilość rozwijaków3 x 3,5 ton
DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA JUŻ TERAZ

Czy podobają Ci się nasze maszyny? Podziel się z przyjaciółmi!

Będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności